Placinta cu mere (de post)

de kamy in Dulciuri, 25 Noi 2010 | 28414 vizualizari

COMENTARII (62)

MotanLaOale 1

26.11.2010, 09:21

cu mere multe e bunaaaaa

Rocsi 1

26.11.2010, 09:52

am venit sa pap k arata asa bine

kamy 1

26.11.2010, 10:38

raluxas....asa-i

kamy 1

26.11.2010, 10:39

ina...hai ca mai am...si 4

kamy 1

26.11.2010, 10:40

medi...mai am...te astept

aziz 1

26.11.2010, 10:40

kamy parca a nins in farfuria ta...ah iarna! si placinta cu mar care iti aduce vesnic aminte de copilarie...

kamy 1

26.11.2010, 10:40

steluta...o sa-ti iasa...sigur

kamy 1

26.11.2010, 10:41

motane...mere cat incape

kamy 1

26.11.2010, 10:42

rocsi...hai sa papam

kamy 1

26.11.2010, 10:43

aziz....sper sa nu aduc ninsoarea...nu mai imi placeeeee

Sylvia 1

26.11.2010, 10:59

Arata de vis placinta ta eu astept ninsoarea. Ce ma enerveaza ca nu am gasit inca margarina simpla toata are lapte praf in compozitie

kamy 1

26.11.2010, 11:03

sylvia...cum asa??eu nu gasesc rosii uscate in ulei

Criss 1

26.11.2010, 13:42

Ce bine arata asa cu muuulte mere!

kamy 1

26.11.2010, 14:29

criss...pt tine care faci asa torturi frumoasefloare la ureche placinta mea

lilik 1

26.11.2010, 15:25

ce buna tre sa fie

kamy 1

26.11.2010, 16:11

lilik...asa-i

MIUTA 1

26.11.2010, 17:49

Super,super delicioasa prajitura ta

Crista_Luca 1

26.11.2010, 18:00

cate bunatati sunt....nu am ami intrat de mult ...... salivez deja ....

Crista_Luca 1

26.11.2010, 18:00

este perfect pt o zi de post ..ca desert

kamy 1

26.11.2010, 18:14

miuta...ms

kamy 1

26.11.2010, 18:15

cristina-v....unde ai umblat???

kamy 1

26.11.2010, 18:16

mi-a fost dor de tine

Crista_Luca 1

26.11.2010, 18:25

o mersi kamy .... nu am avut timp ....am fost ocupata cu serviciu ....am avut .probleme ,... si de sanatate ... nu intru in amanunte ... .... si nu prea ama vut chef de net .... si acum am zis hai sa vad ce mai e ....

Crista_Luca 1

26.11.2010, 18:26

si mie mi-a fost dor de voi

kamy 1

26.11.2010, 19:51

cristina-v ..daca esti sanatoasae ok...asta conteaza

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase