Tort Bucataras

de Miha in Torturi, 15 Mai 2010 | 13287 vizualizari

COMENTARII (105)

Miha 1

15.05.2010, 22:51

L-am faurit si pe 500.

Rocsi 1

15.05.2010, 22:56

la cat mai multe retete...superb

gaby_duceag 1

15.05.2010, 22:57

super tare

Miha 1

15.05.2010, 23:00

Multumesc Rocsi!

Miha 1

15.05.2010, 23:00

Gaby, nu rade fata de mazgaleala mea. Ca interes mi-am dat, dar spatiul fu limitat.

gaby_duceag 1

15.05.2010, 23:04

taci ma,nu rad de el,de tine))ca numar cate sute de floricele ai pus)))

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:05

miha, pai tu zici pt toti bucatarasii, dar nu sunt decat12 portii, asa ca cine prinde prinde, cine nu saliveaza pe aici......felicitari !!!!

Miha 1

15.05.2010, 23:06

Faci si tu ca fii-mea: "mami, ce-s astea? Fulicele? De tze sunt ansa munte? Da' loz nu pui?"

gaby_duceag 1

15.05.2010, 23:07

Miha 1

15.05.2010, 23:07

Dana, nu aveam posibilitatea sa scriu "nelimitat...fara numar"

Rocsi 1

15.05.2010, 23:08

am fost prima ...deci intai ma satur eu si pe urma restul

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:09

lasa ca ai scris acum, fara numar pt miha

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:09

eeee, auzi rocsi, nu te doare burta cat ai mancat?!

Miha 1

15.05.2010, 23:10

Dana...ii dai un branci?

Rocsi 1

15.05.2010, 23:11

nu nu...ca am mancat cumpatat k stiam ca sta sera o sa fie multe retete pe aici si sa loc sa iau ce vreau de pe aici

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:11

pai ea si asa zice ca nu mananca dupa 6-7, dar de cateva ore numai prin farfurii e, i-a luat lucul elei

Rocsi 1

15.05.2010, 23:12

pai iau la pachet si aduc aksa...dau si la altii nu manc doar eu asa fara simt

Rocsi 1

15.05.2010, 23:13

nu iau locul nimanui...asta seara am stat mai mult la calculator si de asta...am terminat treaba mai repede am fost harnica...

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:15

auzi la ea, mai ia si la pachet, pai nu vezi fata ca nu ne ajunge, ca sunt doar 12 porti si tu mai iei si la pachet, bravo tie, fata strangareata

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:16

of of, mai mai...ce harnicuta esti

Rocsi 1

15.05.2010, 23:17

pai eu mai mult dau la altii decat mananc sincer...eu fac dar cu mancatul mai putin...mereu zice mama tu faci dar mank altii(adik ea si catva prieteni de fam...mai ales la dulce e prapad)..asa ca la pachet pentru cei dragi

Rocsi 1

15.05.2010, 23:17

am fost azi acu stau pe tusa..nu am mai stat asa mult la calculator nici nu mai stiu de cand...de obicei nu stau mult ca nu prea imi place dar azi statui

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:17

pai d-aia esti asa grasa

Rocsi 1

15.05.2010, 23:18

da

Dana Cristea - pusikmea 1

15.05.2010, 23:18

azi statusi ca fusai eu prin preajma si te tinui de vorba

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Chec cu iaurt și vișine – rețeta rapidă pentru un desert pufos

pe 26.06 la 15:16

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

pe 26.06 la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase