pai eu mai mult dau la altii decat mananc sincer...eu fac dar cu mancatul mai putin...mereu zice mama tu faci dar mank altii(adik ea si catva prieteni de fam...mai ales la dulce e prapad)..asa ca la pachet pentru cei dragi
am fost azi acu stau pe tusa..nu am mai stat asa mult la calculator nici nu mai stiu de cand...de obicei nu stau mult ca nu prea imi place dar azi statui
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...