Biscuiti crocanti

de jolygina in Prajituri, 9 Sep 2010 | 11991 vizualizari

COMENTARII (20)

gaby_duceag 1

09.09.2010, 23:48

ce frumusei sunt si ce faina-i forma

ela 1

09.09.2010, 23:56

de acord cu gaby

Miha 1

10.09.2010, 00:09

Da, is mumosi foc. Dar pe mine sa nu ma aburesti cu lapte, da? Da si tu o cafea sau macar un Pepsi.

ela 1

10.09.2010, 00:28

da-i un coniac,ca e mai bine

nadina73 1

10.09.2010, 00:58

si eu vreau dar cu pespisi las si

jolygina 1

10.09.2010, 02:04

pai nu-i bai fetelor dau si pepsi si cafea si tot ce vreti voi asa ca va astept pe la mine mersi frumos

jolygina 1

10.09.2010, 02:17

daca va spun cum i-am facut o sa rade-ti de mine forma e ceva inprovizat

jolygina 1

10.09.2010, 02:19

nu am forme de biscuiti si la siringa penru ornat am si niste discuri in diferite forme pe care nu le pot folosi la cat sunt de slabe asa ca am taiat cu ceva rotund la dimensiunea formei si am apasat cu forma respectiva pe bucatica de foaie ca o stampila asa ca ai iesit ceva binisor

Sidy 1

10.09.2010, 07:54

Ce bune trebuie sa fie mai ales cu o cana cu lapte Dau furcute

Julie 1

10.09.2010, 08:47

Vreau si eu cativa langa cafea!

lia maria 1

10.09.2010, 08:47

Foarte frumosifoarte gustosi

Adinacarla 1

10.09.2010, 08:57

frumosi biscuiti...si sigur deliciosi.

Corinuta 1

10.09.2010, 10:23

Si eu vreau.....cu laptic

Rocsi 1

10.09.2010, 11:10

imi place ce forma ai..vreau un biscuite

Dana Cristea - pusikmea 1

10.09.2010, 11:41

Lau 1

10.09.2010, 12:13

arata f bine.sigur am sa incerc si eu reteta

Teo 1

10.09.2010, 21:55

foarte gustosi , merg cu ceai, cafea , lapte ..!

mimmi 1

10.09.2010, 23:05

jolygina 1

12.09.2010, 03:08

intradevar fetelor merg si cu lapte si cu cafea si in primul rand pot sa va spun ca se pastreaza foarte bine si usor

ionix 1

13.09.2010, 20:02

ce frumosi sunt..... langa o cana cu lapte, divin

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase