publicat la 11.10.2013
publicat la 26.06.2012
publicat la 26.04.2012
Ţi-am citit astăzi în CD-ul de la retrovizoare că o să te oprească poliţia pentru depăşirea vitezei. Ai mai luat vreo trei amenzi săptămâna asta, de la acelaşi echipaj. Dacă te întreabă ce-ai de gând cu atîtea procese verbale, zi şi tu că le păstrezi pentru tombolă.
Bucataras.ro
[email protected]
ASTAZI NINGE in sfarsit dupa atata asteptare m-am sculat sa vad curtea plina de zapada!!!!
in curtea interioara, de la geamul bucatariei mele :))))))))